Kontakt MMiuris - Ready-Made, založenie sro,...

Referencie

Povedali o nás

BPM AREA s.r.o.

“Ďakujem za Vaše rýchle a bezproblémové služby. Rovnako Vám ďakujem aj za poradenstvo v tejto oblasti a rád vyjadrujem svoju spokojnosť so zabezpečením úkonov pre moju spoločnosť.”

Branislav Turkovič – konateľ

WFG firemny servis s.r.o.

“Rada by som poďakovala za profesionálny prístup a kvalitu služieb Vašej spoločnosti. P. Király vždy promptne reaguje na moje požiadavky. Želám veľa spokojných zákazníkov ako som ja.”

Martina Gočová

CHIRURGIA – BP s.r.o.

“So službami MM iuris s.r.o. som bol spokojný – rýchla a jasná komunikácia – telefonicky, mailovo aj poštou. Sľúbené bolo splnené. Založenie novej s.r.o.”

MUDr. Boris Polák – konateľ

M IMAGE, s.r.o.

“Touto cestou sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za maximálne profesionálnu prácu a ústretovosť. Určite Vás budem doporučovať ďalej a prajem veľa spokojných klientov.”

PhDr. Marcela Chalachanová – konateľka

MS Solution, s.r.o.

“So službami spoločnosti MM iuris s.r.o. som bol veľmi spokojný, všetko prebiehalo tak ako sme sa dohodli. Momentálne som ju odporučil aj známemu, ktorý chce kupovať Ready Made SRO. Firma poskytuje seriózny a férový prístup za slušnú finančnú odplatu.”

Matej Šimončič – konateľ

RealiTyp, s.r.o.

“Objednali sme si u Vás realizáciu zmeny sídla našej spoločnosti. Musím pochváliť rýchlu spätnú väzbu na náš e-mail. Komunikácia ako aj samotné spracovanie zmeny bolo korektné a prebehlo v dohodnutej lehote. V prípade potreby sa veľmi radi obrátime na Vašu spoločnosť.”

Janka Trubanová – konateľka

Star Management s.r.o.

“Založenie s.r.o. so spoločnosťou MM iuris s.r.o. prebehlo na veľmi vysokej, profesionálnej úrovni. Odborná a aktívna komunikácia, zodpovedanie akejkoľvek otázky a vysoká miera starostlivosti vo všetkých smeroch spolupráce- toto všetko sú vlastnosti spoločnosti MM iuris s.r.o., vďaka ktorým sme nielen založili našu s.r.o. veľmi rýchlo, hladko a bezproblémovo, ale aj nám bolo veľkým nadšením spolupracovať.”

Ondrej Smerek – CEO

DAMM House s.r.o.

“Cez MM iuris som si dal založiť svoju firmu a bol som nadmieru spokojný. Komunikácia na najvyššej úrovni a maximálna ústretovosť. Môžem iba odporučiť, keďže mi pomohli pri mojich začiatkoch s podnikaním. Spoločnosť mi okrem založenia zabezpečuje aj účtovníctvo a chod webovej stránky.”

Daniel Varga – konateľ

SNIPO s.r.o.

“Cez Vašu spoločnosť som riešila kúpu ready made spoločnosti vrátane virtuálneho sídla na rok a môžem len chváliť a odporučiť túto spoločnosť ďalej. Veľmi dobre sa mi s touto spoločnosťou spolupracovalo, a preto Vás určite budem kontaktovať aj nabudúce. Ďakujem.”

Valéria Vyrostková – konateľka

UP SPED, spol. s r.o.

“Maximálna spokojnosť (zmena v sro, založenie nových sro, konzultácie, iné) Spolupráca naďalej trvá, odporúčam všetkým záujemcom.”

Diana Nagy – konateľka

SMART centrum s.r.o.

“Maximálne spokojný s rýchlosťou za priaznivú cenu, doporučujem.”

Ing. Jaroslav Studénka

BARACSKAY, s.r.o.

“Profesionálny prístup a jednanie. Promptné vybavenie zápisu. Nadmierna spokojnosť, vrelo odporúčam.”

Ladislav Baracskay – konateľ

JAK solution, s. r. o.

“S poskytnutými službami som veľmi spokojná – dobrá komunikácia, rady a rýchle vybavenie.”

Helena Harárová – konateľka

PLOTY – BRÁNY s.r.o.

“Profesionálny prístup k zákazníkov. Vrele odporúčam.”

Šmotlák Martin – konateľ

RMS Slovakia, s.r.o.

“Chcem sa Vám ešte raz poďakovať za Vašu ochotu a rýchlosť pri spolupráci. S Vašimi službami som bol veľmi spokojný, hlavne s prístupom p. Királyho. S radosťou Vás odporučím svojim známym.”

Miroslav Šajánek – konateľ