Kontakt MMiuris - Ready-Made, založenie sro,...

Identita spoločnosti už od 139,- EUR

Tím odborníkov vytvorí pre Vašu SRO najvhodnejšiu firemnú identitu, webstránku, reprezentačné symboly.

identita

Naša služba identita spoločnosti je určená tak pre začínajúcich podnikateľov ako aj podnikateľov so stredne dlhodobou históriou podnikateľských aktivít. Pre začínajúce spoločnosti je oveľa efektívnejšie vstúpiť na trh s prepacovanou stratégiou identity spoločnosti, ktorá vyjadruje jasné posolstvo a vďaka ktorej sa ustáli meno spoločnosti v povedomí zákazníkov. Kombinácia marketingových znalostí, analytických vied a web-dizajnu zabezpečuje vytvorenie identity spoločnosti presne na Vašu mieru.

Správne zvolená stratégia v oblasti identity spoločnosti zabezpečuje jednoduchší štart a stabilnejší rast Vášho podnikania. Existujúce spoločnosti pristupujú k tomuto kroku v momente, keď tržby spoločnosti napriek iným opatreniam dlhodobo hoci aj mierne klesajú, alebo v prípade ak sa rozhodli vstúpiť na nové trhy.

Môžete si zvoliť z našej ponuky akúkoľvek časť tvoriacu identitu spoločnosti jednotlivo ale aj v kombinácii z nasledovnej ponuky:

 • logo

  Návrh loga Naši odborníci z oblasti designu Vám vytvoria firemné logo aj farby podľa najnovších trendov na trhu na ktorom pôsobíte. Oddeľte sa od konkurencie aj vizuálnou spomienkou zákazníka a nie len kvalitou poskytovaných služieb.

 • hlavickovy-papier

  Grafický návrh hlavičkového papiera, vizitek a pečiatokReprezentetívny hlavičkový papier pre výnimočnú korešpondenciu je samozrejmosťou každej solídnej a dobre fungujúcej spoločnosti. Rozdávajte vizitky na úrovni.

 • webstranka

  Vytvorenie webstránkyInternetovú stránku Vám vytvoríme na mieru pomocou najnovších technológií v oblasti internetu a to podľa Vaších požiadaviek.

 • google-reklama

  Google reklamaChcete aby o Vás všetci na Googli vedeli ? My Vám to zabezpečíme.

 • materialy

  Vytvorenie iných propagačných produktovChcete aby o Vás vedeli Vaši zákazníci v printových médiách alebo aby dostali od Vašej firmy letáky priamo do schránky ? Obrádte sa na nás a my Vám vytvoríme grafické vyhotovenie Vaších propagačných materiálov, ktoré Vaši zákazníci nebudú vedieť pustiť z hlavy.

Cenník:

Identita spoločnosti od 139,- EUR
Tvorba webovej stránky od 299,- EUR
Internetová reklama + návod od 159,- EUR
Účtovníctvo dohodou