Kontakt MMiuris - Ready-Made, založenie sro,...

Likvidácia spoločnosti už od 289,- EUR

Chcete vykonať likvidáciu Vašej spoločnosti? Sme tu pre Vás! Sme Vašou silnou stránkou.

Podnikanie a ekonomická činnosť je dynamický proces, s ktorým v niektorých prípadoch súvisí aj potreba jeho profesionálneho, efektívneho a lacného ukončenia. Spoločnosť môžu priviesť k likvidácie rôzne faktory. Medzi takéto faktory patrí napríklad zmena legislatívy, strata opodstatnenia existencie spoločnosti, neúspešný business plán alebo iné. Proces likvidácie spoločnosti je z právneho i daňového hľadiska veľmi náročný. Je potrebné dodržať množstvo zákonom vyžadovaných pravidiel a povinností súvisiacich s likvidáciou a následným výmazom z OR SR. Právna náročnosť likvidácie spočíva najmä v správnom vypracovaní dokumentov, v právnych podaniach na súd, vedením účtovníctva a vysporiadaním daňových povinností.

 

Chcete, aby Vaša spoločnosť vstúpila do likvidácie alebo ju chcete úplne zlikvidovať (výmaz z obchodného registra). Nech si už vyberiete akúkoľvek z možností MM iuris s.r.o. je pripravená poskytnúť Vám kompletný servis pri likvidácií Vašej spoločnosti. MM iuris s.r.o. ponúka dva tipy riešení:

1.Úplná likvidácia spoločnosti (výmaz z obchodného registra) 499,- EUR
Ste si istý, že chcete spoločnosť zlikvidovať a už sa k nej nikdy nevrátiť ? Táto služba zahŕňa kompletnú likvidáciu spoločnosti a jej následný výmaz z obchodného registra. Úplná likvidácia spoločnosti je administratívne a časovo veľmi náročnou záležitosťou a často krát trvá aj niekoľko mesiacov. V cene služby sú zahrnuté súdne poplatky, vypracovaná dokumentácia a konzultácia s právnikom.

2. Vstup spoločnosti do likvidácie 289,- EUR
Chcete, aby Vaša spoločnosť vstúpila do likvidácie a neplatila daňovú licenciu ? Touto možnosťou si zároveň ponecháte “zadné dvierka“ a môžete sa k podnikaniu kedykoľvek vrátiť. Firma, ktorá vstúpi do likvidácie je oslobodená od platenia daňových licencií! Naša spoločnosť je pripravená pripraviť všetky potrebné dokumenty a urobiť všetky potrebné kroky, aby Vaša spoločnosť čo najskôr vstúpila do likvidácie. Ponechajte náročnú administratívu na nás a naša spoločnosť sa o všetko postará.

 

Dôvody vstupu do likvidácie:

  • zbytočne platená daňová licencia za spoločnosť, ktorú nepoužívate
  • jednoduché, rýchle a lacné úplné ukončenie projektu resp. business plánu
  • spoločnosť je ekonomicky aktívna len sporadicky alebo vôbec
  • odchod z podnikania
  • strata oprávnenia na podnikanie
  • a iné

Naše výhody:

  • ponúkame individuálne rešenia
  • obchodné zastúpenie v každom krajskom meste
  • sme stabilná a zabehnutá spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti korporátneho práva a správy spoločností
  • zmluvne dohodnutá cena za službu